O nás
Spoločnost YADO s.r.o. bola založená v roku 1997. Od začiatku sa koncentrujeme na odevnú výrobu s dôrazom na funkčné špeciálne pracovné oblečenie. Výroba ostatných druhov odevov je nám však rovnako blízka. Disponujeme rôznymi priemyselnými technológiami, ktoré nám umožňujú plnohodnotne navrhovať a vyrábať rozne druhy odevov a textilných doplnkov.

V súčastnosti vďaka viac ako 100 zamestnancom disponujeme pomerne silným výrobným potenciálom. Našími zákazníkmi sú väčšie i menšie spoločnosti z viacerých európskych krajín, najmä však z Nemeckej spolkovej republiky. Sme otvorení novým výzvam a realizujeme ako veľkokapacitné zákazky, tak aj štrukturované a nízko sériové zadania. Ponúkame služby v oblasti vývoja a úprav dizajnu ako aj funkčnosti odevov podľa zákazníkom zadefinovaných požiadaviek.

Okrem odevnej výroby sme vyvinuli aj vlastnú líniu zdravotníckych pomôcok
známych pod registrovanou obchodnou značkou DYNASIT®.Ďalej sa v našom portfóliu vlastných výrobkov nachádzajú dizajnové pršiplášte pre deti ako aj sedáky, vankúše a ďalšie produkty pre reklamný ako aj komerčný trh.


Prihláste sa k odberu noviniek
Buďte informovaný ako prvý!
MÁTE ĎAĽŠIE OTÁZKY? OPÝTAJTE SA NÁS.
+421(0) 46 5476 047
Kontaktujte nás v pracovných dňoch od 07:00 do 15:30
©2018 www.yado.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, nakreslil, naprogramoval a rozhýbal webdizajn.glirp.sk